Hakkımızda


    Hammaddelerin işlenmesi enerji kaynaklarını oluşturmak ve  bu kaynakların oluşumunda başvurulan araçlar ve yöntemlerin tamamı endüstridir. Endüstri bir diğer adı ile sanayi türleri gıda, inşaat, hububat, tekstil, kozmetik, VCR gibi alanlarda kullanılan ürünleri kapsamaktadır.


      Vizyonumuz

           

        İlk adımı 2004 yılında atan Deniz Endüstriyel müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek düşüncesiyle sağlam temeller üzerine kurulmuştur. Kurucusu Erhan DENİZ ve kadrosu,  sağladığı güven sayesinde her geçen gün büyüyerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.  İşletmemiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürün satışı yapar. Kurumsal amacımız; doğru kalite ve doğru fiyat oranı sağlayarak geniş ürün yelpazemizle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

      Misyonumuz

           

        Deniz Endüstriyel müşteri odaklı çalışır. Şehirler arası satışlarımız mevcuttur. Ürünlerimiz; Aybal Plastik, Ceyhanlar Endüstriyel Ürünleri, DAY-CO, Dünya Plastik Ürünleri, Flora Endüstriyel Ürünleri, KARCHER Profesyonel Temizlik ve Yıkama Makineleri, Palex Endüstriyel Ürünleri, Üçtem Plastik Ürünleri, Asmay Dondurmaları, TURNİB Şalgamları, SOS Gıda Hijyen Kimyasalları, Entem Genel Temizlik Maddeleri, Selpak Kağıt Ürünleri gibi kalitesini müşterilerine kanıtlamış firmalardan gelmektedir. Ürünlerimizin kalitesi test edilip sizlere  sunulur. Deniz Endüstriyel özenle çalışan, titizlikle işlerini yerine getiren sayılı işletmelerden biridir.

Bayiliklerimiz

        

 

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

           


    İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN

Ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi takip edin.

Alsancak Mahallesi 6238. Sokak No : 53/55 Kocasinan / KAYSERİ

(0 352) 245 33 67

(0 352) 223 0722

info@denizendustriyel.com.tr